Menu Close

Alytaus ligoninės medicinos biologei – ministerijos apdovanojimas už nuopelnus

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Klinikinės diagnostinės laboratorijos vedėja, medicinos biologė  Gražina Jusienė – nusipelniusi Lietuvos sveikatos apsaugos darbuotoja! Jai buvo įteiktas Sveikatos apsaugos ministerijos (SAM) nusipelniusio Lietuvos mediko apdovanojimas – garbės ženklas.

Apdovanojimas – už kompetenciją ir mokslo pasiekimus

Apdovanojimas G. Jusienei įteiktas už kompetenciją, naujus mokslo pasiekimus ligoninės Klinikinės diagnostinės laboratorijos veikloje. Beje, technologinėje srityje ši laboratorija yra viena stipriausių tarp Lietuvos regionų.

Į elektroninį paštą gavau laišką apie man skirtą apdovanojimą. Iš pradžių nesupratau, pasirodė taip keista. Niekada pati neįvertinau savo darbo reikšmingumo, tiesiog dirbau savo darbą kaip ir visi. Esame tylieji gydytojų praktikų padėjėjai, todėl apdovanojimas man buvo netikėtas. Kai gavau sveikinimo žinučių iš kolegų, ligoninės administracijos, tada patikėjau, kad tai tiesa“, – savo reakciją sužinojus apie apdovanojimą pasakojo G. Jusienė.

Koja kojon su naujovėmis

Pasak jos, į priekį visuomet vedė ambicija, kad ligoninės laboratorija aplenktų kitas, technologiškai būtų viena stipriausių.

Vedėja prisimena, kai prieš 15 metų Vokietijoje vykusioje parodoje eksponuotas analizatorius „Architektas“ atrodė tik neįgyvendinama svajonė turėti jį Alytaus ligoninėje, tačiau galiausiai analizatorius su integruota sistema atsirado įstaigoje ir laboratorijos darbuotojai sėkmingai su šia nauja technologija dirbo. Tačiau technologijoms tobulėjant, laboratorija ir toliau koja kojon žengė su naujovėmis.

G. Jusienė Klinikinės diagnostinės laboratorijai vadovauja jau tris dešimtmečius.

Pagerbti 75 nusipelnę šalies medikai

Šiais metais, minint jubiliejinę, 20-ąją Lietuvos medicinos darbuotojų dieną, Sveikatos apsaugos ministerijai garbingam apdovanojimui gauti buvo atsiųsta daugiau nei trys šimtai kandidatų paraiškų iš visos Lietuvos. Sveikatos apsaugos ministras Arūnas Dulkys apdovanojo 75 nusipelniusius šalies medikus.

Nominantai šiems aukščiausiems medikų bendruomenės apdovanojimams atrinkti vertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, atsižvelgiant į ypatingus nuopelnus Lietuvos sveikatos sistemai, diegiant inovatyvius technologinius ir tvarius vadybos sprendimus, taip pat už Lietuvos vardo garsinimą, tarpvalstybinių santykių puoselėjimą ir plėtrą, jaunosios medicinos profesionalų kartos ugdymą, pasiaukojimą ir drąsą gelbstint žmonių gyvybę bei kitus nuopelnus.

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės informacija