Menu Close

Slauga

APIE SKYRIŲ:   Stacionarinė palaikomojo gydymo ir slaugos paslauga apima gydymo, slaugos, kitas minimalias sveikatos būklės palaikymo paslaugas/priemones bet kurio amžiaus žmonėms, sergantiems lėtinėmis ligomis, kai yra aiški ligos diagnozė ir nereikalingas aktyvus gydymas bei kontraindikuotina medicininė reabilitacija. Tai minimalios sveikatos būklės palaikymo paslaugos / priemonės teikiamos pacientui, siekiant išsaugoti individualų fizinį aktyvumą ir pagal galimybes palaikyti organizmo funkcinį pajėgumą.

Paliatyvioji  pagalba –  tai ligonio, sergančio pavojinga gyvybei, nepagydoma, progresuojančia liga, ir jo artimųjų gyvenimo kokybės gerinimo priemonės, užkertančios kelią kančioms ar jas lengvinančios padedančios spręsti kitas fizines, psichologines ir dvasines problemas. Tai medicinos mokslo ir praktikos šaka, besirūpinanti pacientais, sergančiais toli pažengusia liga, kai prognozė ribota ir gydymo tikslas – gyvenimo kokybė.

Slaugos ir palaikomojo gydymo paslaugos gali būti finansuojamos PSDF lėšomis iki 120 dienų per kalendorinius metus, paliatyviosios pagalbos paslaugos teikiamos neterminuotai.

PERSONALAS:

Abiejuose Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus padaliniuose kartu darbuojasi 6 gydytojai ir 27 slaugytojai,  22 slaugytojų padėjėjai  ir 2 ūkio reikalų tvarkytojai.
Šiuo metu skyriuose yra 65 lovos, jų tarpe 5 lovos skirtos paliatyviosios pagalbos paslaugoms. Slaugos ir palaikomojo gydymo skyriuje dirba: 
gydytojai, bendrosios praktikos slaugytojai, slaugytojo padėjėjai, kineziterapeutai,  masažuotojai,  socialiniai darbuotojai.

KAIP MUS RASTI

Slaugos ir palaikomojo gydymo skyrius įsikūręs  korpuse, kuris randasi kairėje pusėje prie Priėmimo ir skubiosios pagalbos skyriaus. Tai atskiras, trijų aukštų pastatas, su rūsyje įrengtu liftu.


Slaugos ir palaikomojo gydymo korpusas

Kitas slaugos ir palaikomojo gydymo skyriaus padalinys randasi ligoninės antrame aukšte (pagrindinio įėjimo pastatas). Patekti į jį galima einant pro centrinį įėjimą, pasisukus į kairę laiptais pakilti į antrą aukštą (žiūrėti nuorodas).

KONTAKTAI:
Skyriaus vedėjas :  Arturas Aksentis / tel. Nr :  8 (315) 56340  el.paštas: a.aksentis@ligonine.lt
Slaugos administratorius: Danutė Petraškaitė / tel.Nr:. 8 (315) 56427 el.paštas : d.petraskaite@ligonine.lt
Gydytojų kabinetas : 8 (315) 56340;
Slaugytojų postai (informacijai) : 8 (315) 56338 ir 8 (315) 56339;
Slauga 2 postas: 8 (315) 56382;