Menu Close

Alytaus ligoninėje dabar geriausia akių operacinė Pietų Lietuvoje

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė įsigijo naują svarbų įrengimą  Dienos chirurgijos centrui – akių operacijų mikroskopą ZEISS OPMI LUMERA 700.

Tai novatoriškas ir strategiškai svarbus įrenginys ligoninės oftalmologams mikrochirurgams ir jų pacientams. Naudojant šį mikroskopą  bus atliekamos mikrochirurginės akių operacijos – kataraktos, sparninės plėvės, akių auglių šalinimas ir kitos.

Prieš tai buvęs mikroskopas tarnavo 20 metų ir buvo jau technologiškai  pasenęs. Naujasis prietaisas – vienas iš geriausių Lietuvoje,  tokius aparatus turi tik didžiosios Lietuvos klinikos.

Įrenginys kainavo 152,4 tūkst. Eurų. Kartu su  nauju mikroskopu dar buvo nupirkti chirurgijos stalas bei speciali mikrochirurgo kėdė.

Galima tik pasidžiaugti, kad  S. Kudirkos ligoninė dabar turi tikrai geriausią akių operacinę Pietų Lietuvoje. Naujasis aparatas ženkliai pagerins medikų darbo sąlygas, nes operuojant akį mikrochirurgas turės daug didesnį vaizdo ryškumą ir kontrastą, bus saugiau operuoti sudėtingus akių ligų atvejus. Pacientams – sutrumpėjusi operacijos trukmė ir greitesnis gijimas po oftalmologinės intervencijos.

Tai naujos galimybės Alytaus ligoninės oftalmologams ir jų pacientams

 

Ligoninės administracija