Atsakas COVID-19 padariniams, sutelkiant dėmesį į širdies ir kraujagyslių sistemą

INTERREG  V-A Lietuvos ir Lenkijos bendradarbiavimo per sieną programos projekto lėšos. Projekto partneris – Suvalkų ligoninė (Lenkijos Respublika).

Projekto  pradžia 2020 m. Trukmė – 24 mėn.

Projekto tikslas yra LT-PL pasienio regiono sveikatos įstaigų bendradarbiavimas, siekiant užtikrinti saugių ir kokybiškų sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą rizikos srityje esantiems asmenims su širdies ir kraujagyslių susirgimais, atsižvelgiant į dabartines COVID-19 pandemijos situacijos grėsmes ir tokiu būdu pagerinti gyvenimo kokybę šiame regione.

Projekto tikslus numatoma pasiekti medicinos darbuotojams įgyjant žinių mokymuose, nusiperkant visiems partneriams kokybiškų medicinos paslaugų teikimui būtinos įrangos, suremontuojat gydymo patalpas.

Bendra projekto vertė yra 999 943,15 EUR, iš kurių 849 951,67 EUR yra Europos regioninės plėtros fondo lėšos. Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninei tenkanti projekto dalis sudaro 446 691,30 EUR (ERDF dalis 379 687,60 EUR).