Menu Close

Konsultacijų poliklinika

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės konsultacijų poliklinika
Konsultacijų poliklinika  – ligoninės padalinys, teikiantis ambulatorinę konsultacinę pagalbą Alytaus apskrities gyventojams.Konsultacijų poliklinikoje teikiamos nemokamos II lygio konsultacijos. Teisę gauti nemokamą konsultaciją pacientas įgauna  tik tada, jeigu yra siųstas šeimos gydytojo ir turi jo išduotą siuntimą.

Konsultacijų poliklinika po modernizacijos pacientams duris atvėrė 2002 metais.

Konsultacijų poliklinikoje ligonius gydo įvairaus profilio gydytojai specialistai:

1. Vidaus ligų bei reabilitacijos profilio specialistai (suaugusiems pacientams).
2. Pediatrijos profilio specialistai (vaikams).
3. Chirurgijos profilio specialistai.
4. Akušerijos ir ginekologijos profilio specialistai (moterims).

Gydytojai specialistai yra aukštos kvalifikacijos ir  turi ilgametę darbo patirtį. Tarp Konsultacijų poliklinikos konsultantų – 3 gydytojai, turintys medicinos daktaro mokslinį laipsnį.
Jiems talkina kvalifikuotos slaugytojos ir jaunesnysis medicinos personalas.

Gydytojų specialistų teikiamos ambulatorinės paslaugos (konsultacijos)

Nefrologo
Neurologo
Oftalmologo
Onkologo
Ortopedo – traumatologo
Otorinolaringologo
Pulmonologo
Psichiatro
Radiologo
Reumatologo
Urologo
Vaikų chirurgo
Vaikų ligų gydytojo
Vidaus ligų gydytojo
Klinikinio fiziologo
Vaikų alergologo
Vaikų kardiologo
Vaikų neurologo
Vaikų reumatologo
Vaikų pulmonologo
Vaikų endokrinologo
Vaikų ortopedo traumatologo
Vaikų ligų gydytojo
Vidaus ligų gydytojo
Klinikinio fiziologo
Vaikų alergologo
Vaikų kardiologo
Vaikų neurologo
Vaikų reumatologo
Vaikų pulmonologo
Vaikų endokrinologo
Vaikų ortopedo traumatologo

Norint patekti pas gydytoją  konsultantą, būtina išankstinė registracija ir šeimos gydytojo siuntimas.
Pacientai, pageidaujantys gydytojo konsultacijos (nedrausti, be šeimos gydytojo siuntimo), gali pasirinkti mokamą gydytojo konsultaciją.

Pacientai, neturintys socialinių garantijų (neapsidraudę privalomuoju sveikatos draudimu), turi mokėtis už visas medicinines paslaugas ir tyrimus.

Registracija internetu

•    Alytuje
•    Lietuvoje

INFORMUOJAME:
 Pacientai, pageidaujantys tam tikrų laboratorinių tyrimų, neturėdami gydytojo siuntimo, gali juos atlikti mokamai.
Konsultacijų poliklinikos procedūrų kabinete paimti laboratoriniai tyrimai ištiriami ligoninėje esančioje laboratorijoje.
Dėl informacijos ir kainų prašome kreiptis į Konsultacijų poliklinikos kasą.


ONKOLOGINĖ PAGALBA ALYTAUS MIESTO IR RAJONO GYVENTOJAMS BUS LENGVIAU PASIEKIAMA
Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninė ir  Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninė Kauno klinikos  pradeda įgyvendinti projektą, kurio tikslas – pagerinti onkologinės pagalbos prieinamumą Alytaus regiono gyventojams. Taip stengiamasi, kad aukščiausio lygio paslaugos, sudėtingiausi tyrimo ir gydymo būdai priartėtų prie paciento. Kartą per mėnesį Kauno klinikų specialistai vyks į ligoninę ir konsultuos pacientus, kuriems reikalinga onkologinė pagalba.
Šio bandomojo projekto tikslas – užtikrinti asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą ir tęstinumą pacientams, kuriems įtariamos ar diagnozuotos onkologinės ligos.

Kuriamas Onkologijos klasteris.Naujasis projektas yra kuriamo Onkologijos klasterio veiklos programos dalis. Onkologijos klasteris padės sumažinti onkologinės pagalbos netolygumus ir pagerinti tretinio lygio asmens sveikatos priežiūros paslaugų prieinamumą regionuose.
Projektas gimė LR Sveikatos apsaugos ministrui Vyteniui Povilui Andriukaičiui pasiūlius, ir nuo pirmųjų minčių rugpjūčio mėnesio pabaigoje – per rekordiškai trumpą laiką buvo parengti reikalingi teisės aktai, suderintos sutartys ir su Valstybine ligonių kasa susitarta dėl apmokėjimo. Tikimasi, kad toks integruotos sveikatos priežiūros modelis padės užtikrinti vienos patologijos valdymą, sumažinti eiles, sukurti „žalius“ koridorius ir suteikti geresnės kokybės paslaugas pacientams. Atvykęs konsultantas pateiks išvadas dėl paciento diagnozės, rekomendacijas dėl tolesnio tyrimų ir gydymo plano. Prireikus – organizuos ištyrimą ir pagalbą Kauno klinikose.Kauno klinikų specialistas onkologas atvyks į Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninę vieną kartą per mėnesį ir konsultuos pacientus Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės Konsultacijų poliklinikoje nuo 9.30 val iki 13 val.  kabinete Nr. 103. Planuojama, kad tai bus kiekvieno mėnesio antrą trečiadienį.

KAIP GALIMA PATEKTI PAS GYDYTOJA ONKOLOGĄ KONSULTACIJAI

Pacientas privalo turėti siuntimą. Tokiai  konsultacijai jį gali nukreipti tik šeimos gydytojas arba gydytojas specialistas, siuntime nurodant, kad siunčiama trečio lygio onkologo konsultacijai.
Registruotis gali pacientas savarankiškai Konsultacijų poliklinikos registratūroje arba gali užregistruoti šeimos gydytojas Konsultacijų poliklinikos  telefonu: 8  315 69900. Pakartotinam vizitui  gydytojas onkologas laiką ir datą paskirs pats.

Alytaus apskrities S. Kudirkos ligoninės administracija