Menu Close

Konsultacijų poliklinika

APIE SKYRIŲ :
Konsultacijų poliklinika – didžiausias savo darbuotojų skaičiumi S. Kudirkos  ligoninės padalinys. Jos pagrindinis tikslas teikti ambulatorines II lygio gydytojų specialistų paslaugas ne tik Alytaus miesto ir apskrities gyventojams, bet ir visos Lietuvos gyventojams LR SAM įstatymais nustatyta tvarka.

 

TEIKIAMOS PASLAUGOS:
Nemokamos   gydytojo specialisto konsultacijos teikiamos pacientams, turintiems privalomąjį sveikatos draudimą (PSD) ir elektroninį šeimos gydytojo ar kito gydytojo specialisto siuntimą paslaugai gauti.
      Mokamos paslaugos teikiamos nedraustiems pacientams pagal SAM įstatymais patvirtintą mokamų asmens sveikatos priežiūros paslaugų kainų kainyną , o draustiems, bet neturintiems siuntimo pacientams, pagal bazinių kainų kainyną. Su kainynų informacija  galima susipažinti Konsultacijų poliklinikos kasoje ir abejose registratūrose.
      Pacientų patogumui Konsultacijų poliklinikoje dirba 2 registratūros –  viena skirta suaugusiųjų  Alytaus miesto ir rajono gyventojų, kita-vaikų ir kitų rajonų suaugusiųjų gyventojų registracijai.
   Pacientai, norintys gauti  gydytojo specialisto konsultaciją, gali registruotis atvykus tiesiogiai į registratūrą arba internetu svetainėje esveikata.lt, taip pat skambinant telefonu 8-315-69900. Registratūros darbuotojos pacientams parinks, suderins ir  registruos  į tinkamiausią vizito pas gydytoją laiką.

kardiologo
neurologo
endokrinologo
reumatologo
gastroenterologo
pulmonologo
hematologo
FMR gydytojo
infektologo
dermatovenerologo
otolaringologo
oftalmologo
urologo
  chirurgo
kraujagyslių chirurgo
traumatologo-ortopedo
akušerio-ginekologo
alergologo
nefrologo
ortodonto-odontologo
vaikų pulmonologo
vaikų kardiologo
vaikų reumatologo
vaikų endokrinologo
vaikų chirurgo
vaikų ligų gydytojo

Konsultacijų poliklinikoje pacientams teikiamos slaugytojo diabetologo paslaugos, veikia  kabinetas širdies nepakankamumu  sergantiems ligoniams,
atliekamas gydomasis pedikiūras.
 Gydytojų darbo grafikai pateikiami svetainėje www.ligonine.lt.

PERSONALAS:
Šiuo metu ligoninės Konsultacijų poliklinikoje darbuojasi daugiau nei 80 įvairaus profilio gydytojų specialistų, kartu su jais pacientais rūpinasi daugiau nei  30 bendrosios praktikos slaugytojų, 2 akušerės, statistikos darbuotoja, dantų technikas, ortodonto-odontologo padėjėja, 16 registratorių.

  KONTAKTAI:
Konsultacijų poliklinikos vedėja : Rasida Jenčienė, tel. 8-315-56318 / r.jenciene@ligonine.lt
Konsultacijų poliklinikos  administratorė:  Rasa Sinkevičiūtė,  tel. 8-315-57989 / r.sinkeviciute@ligonine.lt
Registratūra :  8-315-69900
Kiti kontaktiniai telefonai skelbiami svetainėje www.ligonine.lt.