Naujas Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės interneto svetainės veidas

naujas_veidasAtėjus pavasariui, balandžio mėnesį Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės svetainė pasitinka visiškai pakeisdama savo išvaizdą.
Tai yra nedidelė įžanga bei dovana ligoninės darbuotojams, interesantams bei pacientams pasitinkant Alytaus apskrities S.Kudirkos ligoninės 90 metų sukakties jubiliejų.
Tikimės, kad naujoji svetainė bus patogesnė ir funkcionalesnė Jums. Informacija bus lengvai ir greitai pasiekiama. Naujienų skiltyje pateiksime naujausią ir aktualiausią informaciją susijusią su ligonine ir jos veikla. Pacientams skiltyje rasite visa reikiamą informacija, kurią reiktų žinoti lankantis ligonininėje, naudojantis ligoninės paslaugomis. Paslaugų skiltyje – ligoninėje atliekamos paslaugos bei informacija apie jas. Tikimės, kad visose kitose puslapio skiltyse rasite naudingos informacijos. Laukiame jūsų klausimų – pasiūlymų, kuriuos galite pateikti užpildydami „klausimai – pasiūlymai” formą, esančią skiltyje ” Apie mus”.