Menu Close

Po renovacijos oficialiai atidarytas suremontuotas neurologijos skyrius

IMG_7395

Alytaus apskrities Stasio Kudirkos ligoninėje oficialiai atidarytas suremontuotas neurologijos  skyrius penkiaaukščiame vidaus ligų korpuse. Tai vienas iš Valstybės investicijų programos finansuojamo projekto etapų, kurių metu atnaujinami vidaus ligų korpuso skyriai. Šio skyriaus remontui skirta apie daugiau kaip 400 tūkstančiai eurų. Rekonstruotas plotas – 700 kv.m. Valstybės investicijų programos finansuojamas projektas turi būti įvykdytas iki 2018-ųjų.

„Darbo vieta žmogui yra antrieji jo namai. Darbe turi supti maloni aplinka, o patalpos turi būti funkcionalios. Ne mažiau svarbi supanti aplinka yra ir į ligoninę patenkantiems ligoniams. Džiaugiuosi šiuo skyriumi ir labai norėčiau, kad ir kitos ligoninės patalpos ateityje atrodytų taip pat gražiai,”–  šiandien vykusiame oficialiame Alytaus S. Kudirkos ligoninės renovuoto Neurologijos skyriaus atidaryme, sveikindamas ligoninės personalą, sakė Alytaus miesto savivaldybės meras Vytautas Grigaravičius.

IMG_7356

Kartu su miesto vadovu pasidžiaugti ir apžiūrėti atnaujintų patalpų atvyko Alytaus miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Silvija Peštenienė, vyriausioji specialistė Jovita Katkauskaitė, Statybos skyriaus vedėjas Sigitas Stumbras ir šio skyriaus vyriausioji specialistė Ramunė  Jegelevičienė, patalpų remonto darbus vykdžiusios UAB „Alkor” atstovai, Lietuvos nepriklausomos valstybės  atstatymo signataras Vytautas Kolesnikovas  kiti svečiai.

Atnaujintomis Neurologijos skyriaus patalpomis džiaugėsi ir Alytaus apskrities S. Kudirkos  ligoninės  direktorius Artūras Vasiliauskas. Anot jo, ligoninė kasmet po truputį gražėja atnaujindama tai viename, tai kitame aukšte esančias patalpas. Ne mažiau suremontuotos patalpos džiugina ir  Neurologijos skyriaus vedėją Vytą Jazepčiką. Pasak jo,  kolektyvas dar pratinasi prie atnaujintos juos supančios aplinkos, tačiau labai jomis džiaugiasi.

IMG_7400

Neurologijos skyriaus atidarymo metu netrūko nei sveikinimų, nei skyriaus personalui skirtų dovanų. Lietuvos nepriklausomos valstybės  atstatymo signataras V. Kolesnikovas  kartu su žmona ligoninei padovanojo keletą savo tapytų paveikslų. Remonto darbus atlikusios įmonės „Alkor” direktorius Alvydas Aleksonis ligoninės kolektyvui  įteikė saldžią dovaną – didelį tortą.

IMG_7387