Skelbia konkursą Diagnostikos skyriaus vedėjo pareigoms eiti

VIEŠOJI ĮSTAIGA

ALYTAUS APSKRITIES S. KUDIRKOS LIGONINĖ

Viešoji įstaiga, kodas 190272175, Ligoninės g. 12, LT-62114 Alytus, tel.(8 315) 56 301, faks. (8 315) 75 530,el. p. alytus@ligonine.lt, www.ligonine.lt.

Skelbia konkursą Diagnostikos skyriaus vedėjo pareigoms eiti

Bendrieji kvalifikaciniai reikalavimai

• būti Lietuvos Respublikos pilietis arba turėti leidimą nuolat gyventi Lietuvos Respublikoje.
  • mokėti valstybinę kalbą pagal trečiąją valstybinės kalbos mokėjimo kategoriją, nustatytą -Lietuvos Respublikos Vyriausybės 2003 m. gruodžio 24 d. nutarimu Nr. 1688 „Dėl valstybinės kalbos mokėjimo kategorijų patvirtinimo ir įgyvendinimo“ (Žin., 2003, Nr. 123-5618).
  • turėti su padalinio, kuriam siekiama vadovauti, funkcijomis susijusios srities aukštąjį universitetinį ar jam prilygintą išsilavinimą (magistro kvalifikacinį laipsnį) bei galiojančią medicinos praktikos licenciją ir ne mažiau kaip vienų metų darbo patirtį šioje srityje.

Specialieji kvalifikaciniai reikalavimai

• išmanyti ir gebėti taikyti Lietuvos Respublikos įstatymus, Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimus, sveikatos apsaugos ministro įsakymus bei kitus teisės aktus, reglamentuojančius sveikatinimo veiklos planavimą, organizavimą ir vykdymą, sveikatos priežiūros įstaigų administravimą ir finansavimą, darbo santykių organizavimą.
  • žinoti sveikatos politikos, ekonomikos, teisės, vadybos, finansų, personalo valdymo, administravimo bei darbo santykių reguliavimo pagrindus ir gebėti taikyti šias žinias organizuojant bei planuojant sveikatinimo veiklą.
  • mokėti naudotis šiuolaikinėmis technologijomis ir ryšio priemonėmis („MS Office“ programomis, interneto naršykle (-ėmis), elektroninio pašto programa (-omis) ir kt.).

Darbo pobūdis

• tikslingai organizuoti jam pavaldaus personalo darbo bei poilsio režimą, atsakyti už viso skyriaus veiklą;
  • analizuoti skyriaus darbo kiekybinius rodiklius, gaunamą statistikos ir kitą informaciją, tirti gyventojų sveikatos būklę, medicinos pagalbos lygį ir poreikį;
  • planuoti skyriaus pareigybių etatinę struktūrą, žmoniškuosius išteklius, personalo kvalifikacijos kėlimą;
  • organizuoti klinikinius aptarimus – konsiliumus diagnostikos ir gydymo atvejais;
  • kontroliuoti racionalų resursų naudojimą;
  • atsakyti už pildomų medicininių dokumentų, statistinių ir kitų ataskaitų parengimą ir pateikimą laiku, medicinos personalo teikiamų paslaugų kokybę, laiku ir tinkamai supažindinti skyriaus darbuotojus su ligoninėje vykstančiais struktūriniais, ekonominiais bei technologiniais pokyčiais
  • vykdyti kitus įpareigojimus pagal kompetenciją.

Pretendentams būtina pateikti: prašymą dalyvauti viešame konkurse, paso, mokslo baigimo           dokumentų kopijos, gyvenimo aprašymą (CV) ir veiklos programą.

Pretendento atrankos būdas – testas žodžiu.

Dokumentai priimami 14 kalendorinių dienų nuo konkurso paskelbimo, dokumentus priima    Personalo skyriaus vedėjas adresu: Ligoninės g. 12, LT – 62114 Alytus. Teirautis tel. (8-315) 5 63 00, 57984.